20.10.2017 - 30.12.2017

ÚT-SO: 9-11.30 | 12-17 NE: 14-17

S Igráčkem do světa knih

Výstava  je pohledem do dvou různých světů – jednoho nostalgicky hravého a druhého … očima českého ilustrátora Vojtěcha Kubašty. Na výstavě bude představen základní výběr z tvorby tohoto světově uznávaného českého ilustrátora, od knižních ilustrací, reklamních materiálů a pohlednic až k velkému množství prostorových knih a betlémů. V Igráčkově interaktivní expozici budou na děti čekat legendární postavičky různých rolí a povolání a také množství atraktivních doplňků, které umocňují hru a rozvíjejí fantazii.

Pro dětské návštěvníky budou připraveny dílničky, kde si vyzkouší, jak se dá vytvořit z papíru prostorový objekt anebo si mohou pohrát s Igráčky v hracím koutku a rodiče či prarodiče si zavzpomínat na mládí a stát se průvodci svých potomků po době, kdy sami byli ještě dětmi.