28.12.2017 - 07.01.2018

otevřeno denně v provozní době objektu

Výstava originálních rukodělných výrobků v Domě umění

Výstava originálních rukodělných výrobků v Domě umění

Jihomoravské muzeum ve Znojmě pořádá ve spolupráci s Ateliérem Samuel a Dílnou sv. Kláry při Oblastní charitě Znojmo každoroční výstavu originálních rukodělných výrobků.

V mázhausu  Domu umění na Masarykově náměstí ve Znojmě můžete od 28. listopadu 2017 do 7. ledna 2018 obdivovat, inspirovat se, případně i zakoupit výrobky lidí se zdravotním postižením, kteří i přes svůj závažný handicap mají touhu a potřebu být přínosem pro ostatní a rozdávat radost kolem sebe.

„Doufáme, že účel této výstavy  beze zbytku naplníme a  návštěvníci budou odcházet s hřejivým pocitem u srdce,“ srdečně zve na tradiční vánoční výstavu v Domě umění Jana Svobodová, vedoucí Ateliéru Samuel při Oblastní charitě ve Znojmě.

Výstava bude zahájena vernisáží v úterý 28. listopadu 2017 v 14,00 hodin v mázhausu Domu umění na Masarykově náměstí ve Znojmě, kde ji můžete navštívit až do 7. ledna příštího roku.